Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Jrkconn
Sertifika: ISO9001
Model numarası: JFPH11RA Serisi
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: Bize Ulaşın
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: PE torba paketleme
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: haftada 10000000
Sıra: |
üçlü sıra |
Saha: |
2,54 mm |
Oryantasyon: |
Dik Açı Tipi |
İletişim malzemesi: |
T/T,L/C |
Muhafaza malzemesi: |
PA9T |
Kaplama: |
Altın kaplama |
Sıra: |
üçlü sıra |
Saha: |
2,54 mm |
Oryantasyon: |
Dik Açı Tipi |
İletişim malzemesi: |
T/T,L/C |
Muhafaza malzemesi: |
PA9T |
Kaplama: |
Altın kaplama |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Hatve | 1.27 mm / 2.0 mm / 2.54 mm |
| Sıra | Üç sıra |
| Renk | Siyah, özel sipariş desteklenir |
| Yalıtım malzemesi | Siyah polyester UL94V-0 |
| Standart | PA9T+30%G.F |
| Kontak malzemesi | Pirinç |
| Kontak kaplama | Altın kaplama, Kalay kaplama |
| Akım değeri | 3A |
| Kontak direnci | Maks. 20mΩ |
| Dielektrik dayanımı | Min. 1000V |
| Dayanım gerilimi | 550V AC/dakika |
| Çalışma sıcaklıkları | Altın kaplama: -55°C ila 125°C arası Kalay kaplama: -40°C ila 105°C arası |
| Lehimleme sıcaklığı | +260°C, maks. 10s |
| Satış Birimleri | Paket | Liman |
|---|---|---|
| Tekli ürün | Tüp / PE Torba/Tepsi / Bant ve Makara Ambalajı | Shenzhen |
| Miktar (adet) | 1 - 100K | > 100K |
|---|---|---|
| Tahmini teslim süresi (iş günü) | 15 | Müzakere edilecek |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar