Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Jrkconn
Sertifika: ISO9001, ISO14001
Model numarası: JFPH11HM1 Serisi
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: Bize Ulaşın
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: PE torba paketleme
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: haftada 10000000
Boşluk: |
2,54 mm |
Sıra: |
Tek Sıra |
Oryantasyon: |
smt |
İletişim Malzemesi: |
Pirinç |
Muhafaza malzemesi: |
PA9T |
Kaplama: |
Altın kaplama |
Boşluk: |
2,54 mm |
Sıra: |
Tek Sıra |
Oryantasyon: |
smt |
İletişim Malzemesi: |
Pirinç |
Muhafaza malzemesi: |
PA9T |
Kaplama: |
Altın kaplama |
Erkek başlık olarak da bilinen bir iğne başlığı konektörü, yalıtımlı bir plastik kabına gömülü bir veya daha fazla sıra iletken metal iğnelerden oluşan yaygın olarak kullanılan bir PCB konektörüdür.Bu konektörler standart pitches ile üretilir, 0.8mm, 1.0mm, 1.27mm, 2.0mm, 2.54mm, 3.96mm dahil olmak üzere, geniş bir elektronik uygulama yelpazesi ile uyumlu hale getiriyor.
Pin başlıkları öncelikle basılı devreler (PCB), kablolar ve elektronik modüller arasında elektrik bağlantıları kurmak için tasarlanmıştır.Güvenli ve güvenilir bağlantı sistemleri oluşturmak için genellikle kadın başlık bağlantıları ile eşleştirilmiştir.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Çıkış | 0.8mm / 1.0mm / 1.27mm / 2.0mm / 2.54mm |
| Sırayla | Tek satır |
| Renk | Siyah, destek özel |
| İzolasyon malzemesi | Siyah polyester UL94V-0 |
| Standart | PA9T+30%G.F |
| İletişim malzemesi | Bakır |
| Kontak plakalama | Altın kaplama, teneke kaplama |
| Mevcut derecelendirme | 3A |
| Temas direnci | En fazla 20mΩ |
| Dielektrik kuvveti | Min. 1000V |
| Dayanıklı voltaj | 550V AC/dakika |
| Çalışma sıcaklıkları | Altın kaplama: -55°C'den 125°C'ye kadar -40°C'den 105°C'ye kadar |
| Lehimleme sıcaklığı | +260°C, en fazla 10 saniye |
| Satış Birimleri | Paket | Liman |
|---|---|---|
| Tek bir madde | Tüp / PE Torba / Tepsiler / Teypler ve Bobinler | Shenzhen |
| miktar (pc) | 1 - 100K | > 100K |
|---|---|---|
| Tahmini teslim süresi (iş günü) | 15 | Anlaşılması gereken |
Web sitesinde listelenmeyen birçok ürün mevcuttur. Aradığınız şeyi bulamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Ürün çizimi:![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar