Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Jrkconn
Sertifika: ISO9001, ISO14001
Model numarası: JFPH11VM1 Serisi
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: Bize Ulaşın
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: PE torba paketleme
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: haftada 10000000
Saha: |
2,54 mm |
Oryantasyon: |
SMT tipi |
İletişim Malzemesi: |
Pirinç |
Muhafaza malzemesi: |
PA6T |
Pozisyon sayısı: |
1-40p |
Kaplama: |
Altın Flaş |
Saha: |
2,54 mm |
Oryantasyon: |
SMT tipi |
İletişim Malzemesi: |
Pirinç |
Muhafaza malzemesi: |
PA6T |
Pozisyon sayısı: |
1-40p |
Kaplama: |
Altın Flaş |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Çıkış | 1.0mm / 1.27mm / 2.0mm / 2.54mm / 3.96mm |
| Sırayla | Tek satır |
| Renk | Siyah, destek özel |
| İzolasyon malzemesi | Siyah polyester UL94V-0 |
| Standart | PA6T+30% G.F. |
| İletişim malzemesi | Bakır Cuzn 36Pb3 ((C36000) |
| Kontak plakalama | Altın kaplama, teneke kaplama |
| Mevcut derecelendirme | 3A / maksimum temas. |
| Temas direnci | En fazla 20mΩ |
| Dielektrik kuvveti | Min. 1000V |
| Dayanıklı voltaj | 550V AC/dakika |
| Çalışma sıcaklıkları | Altın kaplama: -55°C'den 125°C'ye kadar -40°C'den 105°C'ye kadar |
| Lehimleme sıcaklığı | +260°C, en fazla 10 saniye |
| Paketleme Ayrıntıları | |
|---|---|
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
| Paket | Tüp / PE Torba / Tepsiler / Teypler ve Bobinler |
| Liman | Shenzhen |
| miktar (pc) | Tahmini teslim süresi (iş günleri) |
|---|---|
| 1 - 100K | 15 |
| > 100K | Anlaşılması gereken |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar