Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Jrkconn
Sertifika: ISO9001
Model numarası: JFPH09ST Serisi
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: Bize Ulaşın
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: PE torba paketleme
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: haftada 10000000
Saha: |
2,0 mm |
Sıra: |
Çift Sıralı |
Oryantasyon: |
Düz Tip |
İletişim malzemesi: |
T/T,L/C |
Muhafaza malzemesi: |
PA9T |
Kaplama: |
Altın kaplama |
Saha: |
2,0 mm |
Sıra: |
Çift Sıralı |
Oryantasyon: |
Düz Tip |
İletişim malzemesi: |
T/T,L/C |
Muhafaza malzemesi: |
PA9T |
Kaplama: |
Altın kaplama |
Erkek başlık olarak da bilinen pin başlık konektörü, yalıtımlı bir plastik mahfazaya gömülü bir veya daha fazla sıra iletken metal pinden oluşan yaygın olarak kullanılan bir PCB konektörüdür. Bu konnektörler 2,0 mm dahil standart pin aralıklarıyla üretilmiştir ve bu da onları çok çeşitli elektronik uygulamalarla uyumlu hale getirir.
Pin başlıkları öncelikle baskılı devre kartları (PCB'ler), kablolar ve elektronik modüller arasında elektrik bağlantıları kurmak için tasarlanmıştır. Güvenli ve güvenilir ara bağlantı sistemleri oluşturmak için genellikle dişi başlık konnektörleriyle eşleştirilirler.
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Saha | 1,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Sıra | Çift sıra |
| Renk | Siyah, özel desteği |
| Yalıtım malzemesi | Siyah polyester UL94V-0 |
| Standart | PA9T+%30GF |
| İletişim malzemesi | Pirinç |
| Kontak kaplama | Altın kaplama, Kalay kaplama |
| Mevcut derecelendirme | 3A |
| Temas direnci | Maks. 20mΩ |
| Dielektrik dayanım | Min. 1000V |
| Dayanım gerilimi | 550V AC/dakika |
| Çalışma sıcaklıkları | Altın kaplama: -55°C'den 125°C'ye Kalay kaplama: -40°C'den 105°C'ye |
| Lehimleme sıcaklığı | +260°C, maksimum 10s |
| Satış Birimleri | Paket | Liman |
|---|---|---|
| Tek öğe | Tüp / PE Torba / Tepsi / Bant ve Makara Ambalajı | Shenzhen |
| Adet (adet) | 1 - 100K | > 100 bin |
|---|---|---|
| Tahmini teslim süresi (iş günü) | 15 | Müzakere edilecek |
Web sitesinde listelenmeyen birçok ürün mevcuttur. İstediğinizi bulamazsanız lütfen bizimle iletişime geçin.