Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Jrkconn
Sertifika: ISO9001
Model numarası: JFPH09RA Serisi
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: WESTINGHOUSE 1C31219G01 Röle Çıkış Modülü
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: PE torba paketleme
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: haftada 10000000
Tip: |
Dik Açı |
Saha: |
2 mm |
Sıra: |
Çift sıra |
İletişim malzemesi: |
T/T,L/C |
Mevcut Derecelendirme: |
1.5a |
Plastik: |
PA9T |
Renk: |
Siyah |
Pozisyon sayısı: |
2P-80P |
Tip: |
Dik Açı |
Saha: |
2 mm |
Sıra: |
Çift sıra |
İletişim malzemesi: |
T/T,L/C |
Mevcut Derecelendirme: |
1.5a |
Plastik: |
PA9T |
Renk: |
Siyah |
Pozisyon sayısı: |
2P-80P |
| Çıkış | 1.27 mm / 2.0 mm / 2.54 mm |
| Sırayla | Çift sıra |
| Renk | Siyah, destek özel |
| İzolasyon malzemesi | Siyah polyester UL94V-0 |
| Standart | PA9T+30%G.F |
| İletişim malzemesi | Bakır Cuzn 36Pb3 ((C36000) |
| Kontak plakalama | Altın kaplama, teneke kaplama |
| Mevcut derecelendirme | 1.5 amp/kontak maksimum. |
| Temas direnci | En fazla 20mΩ |
| Dielektrik kuvveti | Min. 1000V |
| Dayanıklı voltaj | 450V AC/dakika |
| Çalışma sıcaklıkları | Altın kaplama: -55°C'den 125°C'ye kadar |
| Lehimleme sıcaklığı | +220°C, en fazla 10 saniye |
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
| Paket | Tüp / PE Torba / Tepsiler / Teypler ve Bobinler |
| Liman | Shenzhen |
| miktar (pc) | 1 - 100K | > 100K |
| Tahmini teslim süresi (iş günü) | 15 | Anlaşılması gereken |
Web sitesinde listelenmeyen birçok ürün mevcuttur. Aradığınız şeyi bulamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Pin başlığı konektörü, plastik bir yalıtıcıya dönüştürülen kare pinlerle erkek (plug) bir konektördür.Pin başlıkları da 3 satır veya daha fazla ile mevcuttur. Pin başlığı konektörleri tipik olarak güvenilir ve ekonomik bir kart-taş bağlantısı sağlayan bir soket başlığı (qab) ile eşleştirilir.
Pin başlığı konektörleri dikey veya dik açılı olarak mevcuttur.Bu konektörler PC kuyruğu (çukur yoluyla) veya SMT (yüzey montajı) uçları ile temin edilebilirDüzleştirme direkleri, SMT parçalarının lehimden önce PCB'ye yerleştirilmesini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Tek, çift veya üçlü yalıtım seçenekleri mevcuttur.
Biz elektronik konektörlerde uzmanlaşmış 15 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üreticiyiz. Ana ürünlerimiz arasında pin başlıkları, kadın başlıkları, kutu başlıkları, ejeksiyon başlıkları,DIN41612 bağlantıları, pinler ve diğer elektronik konektörler, kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla.
Sipariş vermeden önce numune alabilir miyim?
Evet, müşterilerimizin ürün kalitesini kontrol etmeleri için örnekleri sağlıyoruz. Müşterilerimizin sipariş vermeden önce bizden örnek almasını öneririz.Bu, müşterilerin ürünümüzü ve kalitesini daha iyi anlamasına yardımcı olacak.1 veya 2 adet numune için ücretsizdir, müşteriler sadece ekspres kurye maliyetini öderler.
Standart örnek teslim tarihi yaklaşık 3 ~ 5 iş günüdür ve özelleştirilmiş örneklere 7 ~ 10 iş günü gerekir.
Bir müşteri bir kalite sorunu bulursa, lütfen bizimle iletişime geçin; sorunu inceleyeceğiz ve mümkün olduğunca çabuk çözümler sağlayacağız.
Bir soru sorarken herhangi bir veri sayfasını veya resmi eklemek mükemmel olacaktır.
Aksi takdirde, lütfen ürünün milimetre ölçüsünü ve PIN'in kaç NO'sunu istediğinizi belirtin.
Lütfen bize Through-hole (TH), sağ açılı (RA) veya yüzey montajı (SMT) ile montaj türünü belirtin.
Lütfen temas plakalama seviyesine ve akım ve voltaj değerlendirmesine ve paketleme yöntemine özel gereksinimlerin olup olmadığını belirtin.
Sipariş miktarınız ve hedef fiyatlarınız nedir?