Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Jrkconn
Sertifika: ISO14001
Model numarası: JFPH09HM Serisi
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: Bize Ulaşın
Fiyat: Contact Us
Ambalaj bilgileri: PE torba / tüp / tepsi / bant ve makara Ambalaj
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Haftada 1000000
|
Cinsiyet:
|
Erkek Pin Başlığı
|
Başvuru:
|
PCB Panoları
|
İzolatör Malzemesi:
|
PA6T
|
İletişim malzemesi:
|
T/T,L/C
|
Sabitle:
|
1-40 PIN
|
İzolatör Yüksekliği:
|
H = 2mm
|
Kaplama:
|
Altın kaplama veya Kalay kaplama
|
Mevcut Derecelendirme:
|
1,5 A
|
|
Cinsiyet:
|
Erkek Pin Başlığı
|
|
Başvuru:
|
PCB Panoları
|
|
İzolatör Malzemesi:
|
PA6T
|
|
İletişim malzemesi:
|
T/T,L/C
|
|
Sabitle:
|
1-40 PIN
|
|
İzolatör Yüksekliği:
|
H = 2mm
|
|
Kaplama:
|
Altın kaplama veya Kalay kaplama
|
|
Mevcut Derecelendirme:
|
1,5 A
|
Pin header konnektörleri nedir?
Pin header, bir tür elektrik konnektörüdür. Bu konnektör, PCB (baskılı devre kartı) elektroniğinde veya enstrümantasyonunda, engellenmiş iki PCB arasında bir köprü görevi görerek akım veya sinyal iletmek için yaygın olarak kullanılır.
1. Jrkconn, 15 yıllık deneyime sahip profesyonel bir konnektör üreticisidir. Ana ürünlerimiz arasında Makine ile işlenmiş pin header serisi, makine ile işlenmiş dişi header serisi, ejector header'lar, box header'lar, pin header'lar, dişi soket konnektörleri, pogo pin konnektörleri, DIN41612 konnektörleri, terminaller ve diğer konnektörler bulunmaktadır.
2. Size konnektör çözümleri sunmak için profesyonel bir ekibimiz ve mühendislerimiz var.
3. Hızlı teslimat. Jrkconn teslim süresi 7 - 14 iş günüdür.
4. Tek durak hizmet, zamandan ve maliyetten tasarruf edin. Farklı gereksinimlerinizi karşılamak için 1000'den fazla ürün tipi bulunmaktadır.
| İzolasyon Malzemesi | Siyah Polyester UL94V-0 |
| Standart |
PA6T + %30 G.F |
| Kontak Malzemesi | Pirinç |
| Kontak Kaplaması | Altın Kaplama |
| Aralık | 1.27mm / 2.0mm / 2.54mm/ özel aralık |
| Sıra Sayısı | Çift sıra |
| İzolasyon Yüksekliği | Y=2mm |
| Pozisyon Sayısı | 4 - 80 PIN |
| Anma Akımı | Maksimum 1.5Amper/kontak |
| İzolasyon Direnci | 1000 MΩ |
| Kontak Direnci | 20 MΩ |
| Dayanım Gerilimi | 450V |
| Çalışma Sıcaklıkları | -55°C~ +105°C |
| Lehimleme Sıcaklığı | Maksimum 220°C, 10s. |
| Satış birimleri | Tek ürün |
| Paket | Tüp / PE torba/ tepsi / makara bandı paketlemeLiman |
| Shenzhen | Teslimat: |
| Numuneler | 1 - 100K | > 100K | Tahmini teslimat süresi |
| (iş günü) 3 - 7 |
15 | Müzakere edilecek | 2MM Pin Header Konnektörleri SMT Yatay Tip Tek Sıra Pin Konnektör 10 Pozisyon Özel Süreç |
![]()
Evet, müşterilerimizin ürün kalitesini kontrol etmeleri için numuneler sağlıyoruz.
1 veya 2 adet numune için ücretsizdir, müşteriler sadece kurye ücretini öder.
3. Numune teslim süresi nedir?
Standart numune teslim tarihi yaklaşık 3-5 iş günüdür ve özel numuneler 7-10 iş günü sürer.
Müşteri bir kalite sorunu bulursa, lütfen bizimle iletişime geçin; sorunu inceleyecek ve mümkün olan en kısa sürede çözümler sunacağız.
Fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz, size profesyonel üretim sürecimizi göstereceğiz ve sizinle uzun bir iş ilişkisi kurmayı umuyoruz.