Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Jrkconn
Sertifika: ISO9001
Model numarası: JRK250-3.5
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: Bize Ulaşın
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: PE Torba Ambalajı
Teslim süresi: 7-14 iş günü
Ödeme koşulları: T/T,MoneyGram,D/P,D/A,L/C
Yetenek temini: Haftada 1000000
Saha: |
3,5 mm |
Kutup sayısı: |
1P~24P |
Nominal Akım: |
7a |
Konut: |
PA66, UL94V-0 |
PIN başlığı: |
Pirinç, kalay kaplama |
Tel guajı: |
22-18AWG |
Saha: |
3,5 mm |
Kutup sayısı: |
1P~24P |
Nominal Akım: |
7a |
Konut: |
PA66, UL94V-0 |
PIN başlığı: |
Pirinç, kalay kaplama |
Tel guajı: |
22-18AWG |
| Malzeme Özellikleri | |
|---|---|
| Model Numarası | JRK250-3.5 |
| Tip | PCB Yaylı Terminal Blok |
| Hatve | 2.5mm, 3.5mm, 5.0mm, 7.0mm |
| Kutuplar | 1~XXP |
| Tel Koruyucu | Fosfor Bronz, Nikel Kaplama |
| Pin Başlığı | Pirinç, Kalay Kaplama |
| Gövde Malzemesi | PA66, UL94V-0 |
| Elektriksel Özellikler | |
| Voltaj Derecesi | 150V |
| Dayanım Gerilimi | AC 1500V / 1Dakika |
| Akım Derecesi | 7A |
| Tel Ölçüsü | 22-18AWG |
| Mekanik Özellikler | |
| Maksimum Lehimleme | 5 Saniye için +250°C |
| Soyma Uzunluğu | 10mm |
| Renk | Yeşil |
| Satış Birimleri | Tekli ürün |
| Paket | Tepsi/torba + karton kutu ambalajı |
| Liman | Shenzhen |
| Tahmini Teslimat Süresi | |
|---|---|
| Numuneler | 3 ~ 7 iş günü |
| 1 ~ 100K | 15 iş günü |