Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Jrkconn
Sertifika: ISO9001
Model numarası: JRK142V-5.08/7.62
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: Bize Ulaşın
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: PE Çanta Ambalajı
Teslim süresi: 7-14 iş günü
Ödeme koşulları: T/T,MoneyGram,D/P,D/A,L/C
Yetenek temini: Haftada 1000000
Saha: |
5,08/7,62 mm |
Kutup sayısı: |
1P~24P |
Nominal Akım: |
4A |
Konut: |
PA66, UL94V-0 |
PIN başlığı: |
Pirinç |
Tel guajı: |
26-16AWG |
Saha: |
5,08/7,62 mm |
Kutup sayısı: |
1P~24P |
Nominal Akım: |
4A |
Konut: |
PA66, UL94V-0 |
PIN başlığı: |
Pirinç |
Tel guajı: |
26-16AWG |
| Malzeme Özellikleri | |
|---|---|
| Model Numarası | JRK142V-5.08/7.62 |
| Tip | Yaylı Klemens Bloğu |
| Aralık | 5.08mm, 7.62mm |
| Kutup Sayısı | 1~XXP |
| Tel Koruması | Fosfor Bronz, Ni Kaplama |
| Pin Başlığı | Pirinç, Kalay Kaplama |
| Gövde Malzemesi | PA66, UL94V-0 |
| Elektriksel Özellikler | |
| Gerilim Değeri | 150V |
| Dayanma Gerilimi | AC 1500V / 1Dak |
| Akım Değeri | 4A |
| Tel Ölçüsü | 26-16AWG |
| Mekanik Özellikler | |
| Maksimum Lehimleme | +250℃, 5 Saniye |
| Sıyırma Uzunluğu | 10mm |
| Renk | Yeşil |
| Satış Birimleri | Tek ürün |
| Paket | Tepsi/torba + karton kutu ambalajı |
| Liman | Shenzhen |
| Tahmini Teslim Süresi | |
|---|---|
| Numuneler | 3 ~ 7 iş günü |
| 1 ~ 100K | 15 iş günü |