Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: Jrkconn
Sertifika: ISO9001
Model numarası: JFPH06HM Serisi
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: WESTINGHOUSE 1C31219G01 Röle Çıkış Modülü
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: PE torba paketleme
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: haftada 10000000
|
Tip:
|
Yüzey Montajı
|
Saha:
|
1,27 mm
|
Sıra:
|
Çift sıra
|
kontak malzemesi:
|
T/T,L/C
|
Mevcut Derecelendirme:
|
1 amper
|
Plastik:
|
PA9T
|
Renk:
|
Siyah
|
Pozisyon sayısı:
|
GELENEK
|
|
Tip:
|
Yüzey Montajı
|
|
Saha:
|
1,27 mm
|
|
Sıra:
|
Çift sıra
|
|
kontak malzemesi:
|
T/T,L/C
|
|
Mevcut Derecelendirme:
|
1 amper
|
|
Plastik:
|
PA9T
|
|
Renk:
|
Siyah
|
|
Pozisyon sayısı:
|
GELENEK
|
| Aralık | 1.27 mm / 2.0 mm / 2.54 mm |
| Sıra | Çift sıra |
| Renk | Siyah, özel üretim desteklenir |
| İzolasyon malzemesi | Siyah polyester UL94V-0 |
| Standart | PA9T+30%G.F |
| Kontak malzemesi | Pirinç Cuzn 36Pb3(C36000) |
| Kontak kaplama | Altın kaplama, Kalay kaplama |
| Akım derecesi | 1 Amper/kontak maks. |
| Kontak direnci | Maks. 20mΩ |
| Dielektrik dayanımı | Min. 1000V |
| Dayanım gerilimi | 300V AC/dakika |
| Çalışma sıcaklıkları | Altın kaplama: -55°C ila 125°C Kalay kaplama: -40°C ila 105°C |
| Lehimleme sıcaklığı | +245°C, maks. 10s |
| Paket | Tüp / PE Torba/Tepsi / Bant Makara Paketleme |
| Liman | ShenzhenTeslimat: |
| Miktar (adet) | 1 - 100K |
| Tahmini teslimat süresi | (iş günü) | 15 |
|
Müzakere edilecek1.27mm Erkek Pin Header SMT Çift Sıra Pin Konnektör Altın Kaplama |
Web sitesinde listelenmeyen birçok ürün mevcuttur. Aradığınızı bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. |
|
Pin header konnektörler dikey veya dik açılı yönelimlerde mevcuttur. Yaygın aralık seçenekleri 1.00mm, 1.27mm, 2.00mm ve 2.54mm'dir. Bu konnektörler PC kuyruğu (delikten geçmeli) veya SMT (yüzeye montaj) terminalleri ile tedarik edilebilir. Hizalama pimleri, lehimlemeden önce SMT parçalarının PCB üzerine yerleştirilmesini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Tek, çift veya üçlü yalıtkan seçenekleri mevcuttur.SSS
1. Üretici misiniz yoksa ticaret şirketi misiniz?
Elektronik konnektörler konusunda uzmanlaşmış, 15 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üreticiyiz. Ana ürünlerimiz arasında pin header'lar, dişi header'lar, kutu header'lar, ejector header'lar, DIN41612 konnektörler, pinler ve diğer elektronik konnektörler bulunmaktadır, iyi kalite ve rekabetçi fiyatlarla.
2. Satın alma siparişi vermeden önce numune alabilir miyim?
Evet, müşterilerimizin ürün kalitesini kontrol etmeleri için numuneler sağlıyoruz.
3. Numune teslim süresi nedir?
4. Satış sonrası hizmetiniz nedir?
Müşteri bir kalite sorunu bulursa, lütfen bizimle iletişime geçin; sorunu inceleyecek ve mümkün olan en kısa sürede çözümler sunacağız.
İnsanlar ayrıca şunu soruyor:
1. Sorgulama yaparken herhangi bir veri sayfası veya resim eklemek mükemmel olacaktır.
3. Lütfen montaj tipini Delikten Geçmeli (TH), dik açı (RA) veya yüzeye montaj (SMT) olarak belirtin.